Hüseyin Çelik: Gaziantep için büyük hayallerimiz ve projelerimiz var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Adayı Hüseyin Çelik, Gaziantep için büyük hayalleri ve büyük projeleri olduğunu söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Adayı Hüseyin Çelik, Gaziantep için büyük hayalleri ve büyük projeleri olduğunu söyledi.

Hüseyin Çelik, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaretinde yaptığı konuşmada, Mayıs ayı başında 2023 vizyonunu Gaziantep’le paylaşacaklarını ifade etti. Bugüne kadar 8,5 yıl içerisinde hükümetlerinin Gaziantep’e çok önemli hizmetler ettiklerini ifade eden Çelik, “Zaten halk bunu takdir ediyor, halk eğer bugün takdir etmemiş olsaydı 4 seçimde ve 2 referandumda Gaziantep nitelikli bir çoğunlukta yanımızda yer almazdı. Halkımız kadirşinas bir halktır, kime, niye destek verdiğini çok iyi bilen bir halktır, bunun bu seçimde de böyle olacağını düşünüyoruz. Kuvvetli bir kadromuz ve meseleyi bilen, konusuna hâkim bir ekibimiz var. Bizler Ankara’dan halkın temsilcileri olarak, burada yerel yönetimlerimiz, mülki idare amirliği, STK’larla birlikte katılımcı bir demokrasi anlayışı ortaya koyarak, inşallah Gaziantep’i çok daha ötelere taşıyacağız.” şeklinde konuştu.

AK Parti’nin, halkın beklentileri ve talepleri neyse adımını ona göre attığını, hizmetlerini ona göre şekillendirdiğini belirten Hüseyin Çelik, “Çünkü biz şuna inanıyoruz; yaptığın işler kamu vicdanında yansıma bulmalı, vatandaşın memnuniyetini ortaya çıkarması lazımdır. Bu çerçevede çalışmalarımıza devam ediyoruz. Değerli başkanımız bizlere belediyemizin hem geçmişteki çalışmaları ile ilgili hem de bundan sonraki projeksiyonla ilgili bilgi verecek, bununla ilgili değerlendirme yapacağız, buna göre de yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey ise “Değerli bakanımızın, bakanlıkları döneminde şehrimize çok büyük hizmetleri, çok büyük katkıları olmuştur, bunları her zaman takdir ediyoruz. Bu dönem de bir ekip ruhu içerisinde, başta Sayın Hüseyin Çelik olmak üzere Gaziantep milletvekilleri olarak Gaziantep’in birçok probleminin çözüleceğine inanıyoruz.” diye konuştu.
Güzelbey, Gaziantep’te hep bir huzur, barış ve ortak akıl söz konusu olduğuna işaret ederek, “Umut ediyoruz ki bu dönemde bu zirveye çıkacaktır. Bir takım çalışması, bir ekip ruhuyla şehrimizi daha güzelleştirmek için çalışacağız. Şehrimizde yaşayanların da yaşam standardını yükseltmek için de her türlü fedakârlığı yapacağız. Başta bakanımız ve milletvekili adayı arkadaşlarıma hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyarette, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Hüseyin Çelik, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, AK Parti Gaziantep milletvekili adayları Fatma Şahin, Şamil Tayyar, Nejat Koçer, Mehmet Sarı, Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak, Ali Şahin, Fikret Murat Tural, Abdullah Tombul ve Adem Yücel yer aldı.