Hutchinson: Slaven Bilic adil davranıyor!

Beşiktaş'ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, Tecrübeli isim Bilic hakkında da açıklamalarda bulundu.

Hutchinson, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, iki takımın da hedefleri bulunduğunu ifade ederek, "Onlar ligde, biz üst sıralarda kalmak istiyoruz. Zevkli bir maç olacak. İki takım da savaşacak. Taraftarlarımızdan Kayserispor maçından başlamak üzere bizlere destek olmalarını istiyorum. Kayserispor maçında taraftarlarımızın desteğiyle galibiyet almayı hedefliyoruz" diye konuştu.

Süper Lig'de tüm takımların bir hedefinin bulunduğunu kaydeden Hutchinson, "Bundan sonra sahada büyük bir savaş ve çekişme göreceğiz. Lige maç maç bakıyoruz. Son maçta iyi skor almadık ama oyunumuz fena değil. Ligi olabildiğince yukarıda tamamlamak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kanadalı futbolcu, takım içindeki rekabetin olumlu olduğunu belirterek, "Rekabet sayesinde oynayanlar rahat edemezler ve antrenmanlarda daha çok çalışırlar. Oynayan en iyisini yapmak ister, oynamayan formayı almak için çok çalışır" diye görüş belirtti.

"Bilic adil davranıyor"

Teknik direktör Slaven Bilic ile ilgili bir soruya Hutchinson şöyle yanıt verdi:

"Slaven Bilic'in üzerimizde olumlu bir etkisi var. Bütün oyunculara adil davranıyor. Sahada kimin oynayıp oynamayacağına o karar veriyor. Oynamayan oyuncular neden oynamadıklarını biliyor. Çalışan oyuncular formayı alacaklarını biliyor."

Son olarak yapımı devam eden Vodafone Arena'ya değinen deneyimli futbolcu, "Çok güzel bir stat olacağa benziyor. Eski arkadaşlar, orada oynanan maçları konuşuyor. Çok etkileyici bir stat olduğunu belirtiyorlar. Orada oynamamak üzücü ama yeni stadımızda oynamayı dört gözle bekliyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.