İbo Muhtar’ı yerden yere vurdu

Ünlü türkücü İbrahim Talıses, daha önceden tartıştığı haberci Reha muhtar'ın Gülşen'le yaşadığı aşkı eleştirdi ve çift için bir şiir yazdı.

Sanatçı İbrahim Tatlıses, tartıştığı haberci Reha Muhtar’ın şarkıcı Gülşen ile Fransa’ya gitmesini çok sert eleştirdi. Muhtar’a ilginç benzetmeler yapan Tatlıses, “Herkese ahlak dersi veriyorsun. Peki senin yaptığın nedir? Köşenden yazılarınla akıl veriyorsun sonra Gülşen’i arıyorsun, yemeğe çağırıyorsun, yemekte kafa kola alıyorsun. Aman ha Reha Muhtar! Sakın benimle ve anamla ilgili yazı yazma. Sonra anamı yemeğe falan çağırırsın.

ANAMI YEMEĞE ÇAĞIRMA!

Sakın haa!.. Bak deha Muhtar, yıllarca ben ve benim gibi bu işi yapanların sırtına basarak ayakta durmaya çalıştın. Kimsin? Sana bu hakkı kim veriyor? Soran yok. Sen bir tetikçiden daha betersin. Benim bildiğim adam gibi bir gazeteci kalemini silah gibi kullanmaz. Yoksa sen bir silahşör müsün? Bana, ona, buna yazılar yazıp ahlak dersleri veriyorsun. Eee şimdi sen ne oldun? Pişti mi? Vay Alain Delon’um benim vay” diye yazdı. İbrahim Tatlıses, ünlü haberciye yazdığı ve herkesi güldürürken düşündürecek olan şiiriyle çok konuşulacağa benziyor.

İşte Muhtar’a İbo tarafından yazılan şiir

EY SAYIN OLMAYAN REHA MUHTAR!!!

Reha Muhtar herkese kafa tutar.
Bazen alır bazen satar
Rengine renk katar
Bir sağa bir sola yatar
Sonra teknesi batar
Sigortadan para kapar
Batan teknesini satar
Ardından yenisini yapar
Bir köşe yazar, Gülşen’i kapar
Paris`e kaçar apar topar
Onun adı Reha Muhtar…