İbrahim Öztürk: Her maça üç puan parolasıyla çıkıyoruz taraftarımız güvensin

Bursaspor kaptanı İbrahim Öztürk, ligde hafta sonu Beşiktaş oynayacakları maça üç puan parolasıyla çıkacaklarını belirterek, "Biz taraftarımıza güveniyoruz, onlar da bize güvensin, 90 dakika bizi desteklesinler.

Bursaspor kaptanı İbrahim Öztürk, ligde hafta sonu Beşiktaş oynayacakları maça üç puan parolasıyla çıkacaklarını belirterek, “Biz taraftarımıza güveniyoruz, onlar da bize güvensin, 90 dakika bizi desteklesinler.” dedi.

Deneyimli futbolcu, Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirdiği basın toplantısında Beşiktaş maçını değerlendirdi. Zorlu maça çok iyi hazırlandıklarını dile getiren kaptan İbrahim, şöyle konuştu: “Beşiktaş maçını içeride oynayacağız. Bizim için öneli. Lidere karşı onayacağız. Maçın bizim ve taraftarımızın için çok önemi var. Bunun bilincindeyiz. Ona göre çalışıyoruz. İnşallah bunun karşılığını alırız. Taraftarlarımızda bizi her zaman destekliyorlar. Bu maçta da destekleyeceklerdir. Bizi sonuna kadar desteklesinler. Maç içinde her şey olur ama önemli olan 90 dakika sonuna kadar desteklemek. Biz onlara güveniyoruz. Onlar da bize güvensinler.”

“TAKIMIN DAHA İYİSİNİ YAPACAK GÜCÜ VAR”

Takımın iyice oturduğunu ve artık futbol oynamaya çalıştıklarını vurgulayan Öztürk, şöyle devam etti: “Neticeye gitmeye çalışıyoruz. Avrupa kupalarından elenmemiz sıkıntı oluşturdu üzerimizde; ama puan ve puanlar almak bir özgüven oluşturdu. Daha da iyi olacağız. Takımın daha iyisini yapacak gücü var. Bu başlangıç, bunu devam ettirmeyi düşünüyoruz.”

“HER MAÇ ZOR, KOLAŞLAŞTIRAN BİZ OLACAĞIZ”

Ligdeki rakiplerini değerlendiren İbrahim, her maçın zor olduğunu, bu maçları kolaylaştıran tarafın ise kendileri olacağını söyledib

İbrahim, sözlerini şöyle tamamladı: “Ligi baktığımız zaman aslında fikstür yada kolay değil. Her maç üç puan. Hiç ummadığın yerde de puan kaybediyorsun. Beklemediğin yerde de puan alıyorsun. Bizim hedefimiz maksimum puan almak. Her maça üç puan parolası ile çıkıyoruz.”