İbrahim Tatlıses nazara mı geldi?

İbrahim Tatlıses artık "yolun sonu"na mı geldi? Bunu nereden mi çıkardık. İşte sonuçlar ortada:

Atv’de kötü giden reytinglerden sonra programını yayından kaldırılan İbrahim Tatlıses’e büyük kanallar kapılarını kapadı. Tatlıses Flash Tv’de program yapmaya başladı. Reytinglerde ilk 100’e bile giremedi.

“Sonun başlangıcından önce başına bir dert almıştı İbo… Genç türkücü Nihat Doğan, ağzına geleni söylemeye başlamıştı. Herkese ama herkese laf yetiştiren İbo, kendisine yaşamı boyunca hiç bu kadar “ağır” konuşulmamasına rağmen “sessiz” kalmıştı. Kimse akıl erdiremedi. O, çıkıp “Ben muhatap almıyorum” dese bile inandırıcı olamadı. Çünkü mazisinde, öyle veya böyle herkese laf yetiştirmesiyle ünlenmişti İbo!..

Bekir Hazar’a sessiz kalmasının sebebini Nihat Doğan’a sormuş. O da şunları anlatmış: Nihat Doğan da bu konuda Bekir Hazar’a şunları söylemiş: “Bak ağabey; diyelim, sen şimdi eşinden ayrıldın. Ben de, o günden hemen sonra her gün senin ayrıldığın eşinle yemek yemeye, dolaşmaya, konuşmaya başladım. Hatta sabahın 6’sında birbirimizi uyandırdığımızı ekrandan itiraf etmeye başladık. Ne düşünürsün? Ben bu yanlışı yaparsam ve sen de bana laf edersen, cevap verebilir miyim?.. Tıkanır kalırım!!!”

Nihat Doğan’ı haklı bulan Bekir Hazar Asena’yı hatırlatarak, insan sadece kendine müslüman olmamalı diyor. Hazar’ın aktardığına göre; İbrahim Tatlıses yakında yine Nihat’a nispet yaparcasına Seda’yla kol kola bir yarışmada jüri üyesi olacakmış!..