İbrahim Toraman bir ay yok…

Beşiktaş'ın İnegölspor ile oynadığı Fortis Türkiye Kupası maçında sakatlanan İbrahim Toraman'ın bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Beşiktaş Kulüp Dokturu Ayhan Optur, Kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, İnegölpor maçında sakatlanan İbrahim Toraman’ın, Acıbadem Hastanesi’nde çekilen MR’ında, sol arka adalesinde lif yırtığı tespit edildiğini belirterek, genç futbolcunun yaklaşık bir ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Ayhan Optur, İnegölspor maçında sol arka kaburga kemiğine darbe alan Tümer Metin’in ise yumuşak dokusunda ağrılar bulunduğunu ve bir süre dinlendirileceğini söyledi.

Optur, üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren Ahmet Dursun, Gökhan Zan ve sağ ayak bileğinde burkulma tespit edilen Mehmet Sedef’in tedavilerine de devam edildiğini ifade etti.

Uzun bir süredir sakatlığı sebebi ile takımdan ayrı kalan Oscar Cordoba ile Gökhan Güleç’in ise bugünkü idmanda takımdaki yerlerini alacaklarını vurgulayan Optur, Cordoba’nın tedbir amaçlı olarak Çaykur Rizespor maçında oynatılmayacağını belirtti.