İbrahim Toraman: Eksikliklerimizi tamamlayınca çok iyi olacağız

Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Toraman, takım olarak eksikliklerinin olduğunu bunları giderdikleri zaman iyi bir takım olacaklarını söyledi.

Beşiktaş’ın kaptanı İbrahim Toraman, takım olarak eksikliklerinin olduğunu bunları giderdikleri zaman iyi bir takım olacaklarını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın CeBİT Fuarını Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu, Trabzonsporlu Ferhat Öztorun, Milli Kadın Basketbol Takımı’nın kaptanı Nevriye Yılmaz ve milli dalgıç Şahika Encümen ile birlikte ziyaret eden Kaptan İbrahim Toraman, basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Sezon başında takım olarak kendilerine söylenenleri belirten kaptan, “Biliyorsunuz sezon başında bize iyi şeyler söylenmiyordu. Şu anda neler söyleniyor ama sezon sonunda ne söylenecek kimse bilemiyor. Biz takım olarak birlikte hareket ediyoruz. Hedeflerimiz belli. Eksikliklerimiz var onları giderdiğimiz zaman çok iyi bir takım olacağız. Daha iyi bir takım izleteceğimizi düşünüyoruz.” diye konuştu.

Öte yandan dün Ankaragücü ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası 4. maçında Beşiktaş’ın 3 – 2 kazanarak tur atladığı karşılaşmayla ilgili bir soruya ise Toraman, “Böyle maçlar her zaman zordur. Rakibi ciddiye almazsanız, konsantre olmazsanız zorlanırsınız. Kupa maçlarında bu yıl zorlandık. Umarım bu bize ders olmuştur. Hedefimiz belli. Daha sağlam oynamak gerekiyor. Hocamız böyle maçlarda gençlere şans tanıyor.” dedi.