İçişleri Bakanı: Bir şüpheli daha yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Esenyurt'ta meydana gelen olay hakkında konuştu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Esenyurt’ta meydana gelen olay hakkında yaptığı açıklamasında bir kişinin daha yakalandığını duyurdu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Esenyurt’ta 2 kişinin öldürüldüğü 1 kişinin yaralandığı olaya ilişkin bir kişinin daha yakalandığını duyurdu.

Esenyurt’ta iki kişinin öldüğü iş yerindeki saldırıya ilişkin yapılan çalışmalarda bir kişi daha yakalanarak gözaltına alındı.

Konu ile ilgili sosyal medyadan açıklama yapan İçişleri Bakanı Yerlikaya, şüphelilerden S.Ö.’nün de yakalanarak gözaltına alındığını duyurdu.

Esenyurt’ta iki kişinin öldüğü işyerine yapılan silahlı saldırı ile ilgili olarak yakalanan ve adliyeye sevk edilen Murat Özer hakkında ek gözaltı kararı verilerek Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gönderilmişti.

Polis, A.Ö., T.Ö. ve S.Ö.’nün yakalanması için çalışmalarını sürdürürken, bu kişilerden S.Ö. yakalandı.

Konu ile ilgili açıklamayapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Esenyurt ilçesi Güzelyurt Mahallesinde meydana gelen olayın şüphelilerinden biri daha (S.Ö.) yakalandı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmalar sonrası olayın şüphelilerinden M.Ö’den sonra S.Ö.’de yakalandı.Diğer 2 şüphelinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor” dedi.