Iclal Aydin’a Mevlana yurdunda sevgi seli

Konya'da söylesi ve imza günü programinda okuyuculariyla biraraya gelen Yazar Iclal Aydin'a okuyuculari büyük ilgi gösterdi.

Kule Site Alisveris Merkezleri tarafindan düzenlenen programla hayranlariyla biraraya gelen oyuncu ve yazar Iclal Aydin son çikan kitabini okuyucularina imzaladi. “Bitmis Asklar Emanetçisi” isimli kitabi imzalamak için programa katilan Aydin ile hayranlari arasinda ilginç diyaloglar yasandi. Küçük bir hayraninin yazara “Güzelliginizi neye borçlusunuz?” yönündeki soru üzerine Aydin, “Beni güzel buluyor musun?” diyerek küçük hayraniyla sakalasti. Çevresini saran vatandaslarla bir süre sohbet eden Aydin, kendisine yöneltilen sorulari yanitladi.

Bir soru üzerine Aydin, kitaplarinda hayati oldugu gibi yansitmaya çalistigini belirterek, “Kitaplarimda üzüntülerin yanisira sevinç ve mutluluklari isledim. Ama en çok hayatta temenni ettigim seyleri islemeye çalistim.” diye konustu. Aydin, ayrica okuyucularina yakin bir tarihte yeni bir kitapla karsilarina çikacagi müjdesini verdi.