İkinci sınıf vatandaş yerine konuluyoruz

Kendinden yaşça küçük sevgilileri olan ve bu yüzden de eleştirilen sanat dünyasının ünlüleri isyan etti.

Söz sırası kendinden yaşça küçük sevgilileri olan ve bu yüzden de eleştirilen sanat dünyasının ünlülerinde. Kadınlara haksızlık yapıldığının altını çizen Nurseli İdiz, “Bizleri ikinci sınıf vatandaş yerine koyuyorlar” dedi.

Nurseli İdiz “Birbirimizi tamamlıyoruz”

Kadınlar nedense bu anlamda ikinci sınıf vatandaş yerine koyuluyor. Ama bu sadece Türkiye’de değil, dünyada da böyle. Erkekler değil de, kadınların yaşça küçük sevgilisi olması hep tartışılmıştır. İlişkiyi nüfus kağıdıyla mı yaşayacağım, kadınlara haksızlık yapılıyor. Biz, Fatih ile birbirimizi tamamlıyoruz. Bizim mutluluğumuz önemli. Gerisi önemli değil.

Nurseli İdiz, yaklaşık bir yıldır Fatih Gülnar’la birlikte.

Seda Sayan (Nihat Doğan) Anormal değil

“Ben sevdiğim insanla beraber oluyorum. Sevdiğim insanla flört ediyorum, evleniyorum. Nihat benden 10 yaş küçük. Bu durum bana anormal gelmiyor. Dolayısıyla da kriterize edemiyorum. Sevdim mi sevdim! Bunun neyini sorgulayayım.

Seda Sayan, sevgilisi Nihat Doğan’la inişli çıkışlı bir ilişki yaşıyor.

Hande Ataizi (Mert İncekara) Enerjiler buluşuyor

“Bizim aramızda çok fazla yaş farkı yok. Aşkın, heyecanın ne tartışması olabilir ki? Genç sevgili, bence enerjilerin buluşmasından kaynaklanıyor. Ve sanırım 2006 yılı da bu anlamda, yani enerjilerin buluşması anlamında bereketli bir yıl oldu.”

Hande Ataizi, sevgilisi Mert İncekara ile ilişkisinin bu aralar iyi olmadığını söyledi.

Pınar Altuğ (Yağmur Atacan)

Benim anlamadığım şu, illaki kadın ile erkeğin yaşı aynı mı olmalı? Bu ne gereksiz bir tartışmadır bu. Artık bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Benim mutluluğum önemli. Gerisi çok da önemli değil.

Pınar Altuğ’un Yağmur Atacan’la ilişkisi günlerce gazetelere haber oldu.

Ceyda Düvenci (İsmail Hacıoğlu)

Medyadan uzak

2.5 yıldır kendinden 8 yaş küçük olan oyuncu İsmail Hacıoğlu ile birlikte olan Ceyda Düvenci, ilişkilerinin ilk yıllarında, bu tarz sorularla karşılaşmamak için sevgilisiyle beraber evden dışarı çıkmadıklarını belirtmiş, şimdilerde daha huzurlu olduklarını açıklamıştı. Ceyda Düvenci ile genç oyuncu İsmail Hacıoğlu, ilişkilerini medyadan uzak yaşamayı tercih ediyor.