İlk uçakla dön Tuncay Efendi!

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Antalya’daki Cola Turka reklamının çekimlerine katılmayan futbolcusunu işte böyle azarladı ve ilk uçakla Antalya'ya geri gönderdi:

Antalya’da, 4 büyük takımın yıldız futbolcuları ile çekilen Cola Turka reklamı, F.Bahçe’de küçük çaplı bir krize neden oldu. Cola Turka ürünlerinin reklamı için F.Bahçe’den Tuncay Şanlı, G.Saray’dan Arda Turan, Beşiktaş’tan Mattias Delgado ve Trabzonspor’dan Gökdeniz Karadeniz kameraların karşısına geçtiler.

Ancak bu reklam filminin öncesinde Tuncay, başkanı Aziz Yıldırım’dan okkalı bir azar işitti.

Daha önce planlanan reklam çekimine, Antalya’da kamp çalışmasını tamamlayan F.Bahçe Futbol Takımı ile birlikte İstanbul’a dönen Tuncay Şanlı son anda katılmayacağını söyledi. Arda, Delgado ve Gökdeniz’in hazır olmasına rağmen Tuncay’ın bulunmaması nedeniyle reklamı çekemeyen Cola Turka yetkilileri durumu F.Bahçe Kulübü’ne bildirdiler. Tuncay’ın İstanbul’a döndüğü başkan Aziz Yıldırım’a iletilince ortalık karıştı. Yıldırım derhal Tuncay’ı arayarak ilk uçakla Antalya’ya dönmesini ve reklam çekimine katılmasını istedi. Başkanın azarladığı da öğrenilen genç futbolcu bunun üzerine ilk uçakla Antalya’ya döndü ve diğer rol arkadaşları ile birlikte Antalya Atatürk Stadı’nda gerçekleştirilen reklam çekimlerine katıldı. Bilindiği gibi, Cola Turka’nın sahibi Ülker Grubu F.Bahçe’nin en önemli sponsorlarından biri.