İlkadım Belediyesi Kır Kahvesi inşa ediyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 4 dönümlük alana 600 bin liralık kır kahvesi inşa ettiklerini söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 4 dönümlük alana 600 bin liralık kır kahvesi inşa ettiklerini söyledi. Baruthane Mahallesi’nde yapımı devam eden proje inşaatı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş, eşsiz şehir ve deniz manzarasında vatandaşların nezih, ferah bir ortamda aileleriyle hoşça vakit geçirebilecekleri sosyal bir tesis inşa ettiklerini kaydetti.

Beraberindeki Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Park ve Bahçeler Müdürü Alaatin Er, Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç ile birlikte çalışmaları yerinde İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Vatandaşlarımızın ve şehir dışından Samsun’a gelecek olan misafirlerimizin nezih, ferah bir ortamda şehir ve deniz manzarasında aileleriyle hoşça vakit geçirebilecekleri yeni sosyal tesis yapıyoruz.” dedi.

Baruthane mahallesinde eşsiz şehir ve deniz manzarasında Kır Kahvesi yapacaklarını anlatan Başkan Demirtaş, “Amisos tepesine güzergahında 4 dönümlük alana toplam maliyeti 600 bin TL olan Kır Kahvesi inşa ediyoruz. Kır Kahvesi ile ilgili inşaat çalışmalarımız devam ediyor. Kafeteryası, dinlenme alanı, çocuk oyun parkı, yeşil alanı ve çevre düzenlemesiyle vatandaşların nezih ve ferah bir ortamda şehir ve deniz manzarasında aileleriyle hoşça vakit geçirebilecekleri bir mekan inşa ediyoruz.” diye konuştu.