İlkadım Belediyesi yol açma ve genişletme çalışmalarına başladı

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler mahalle ve sokaklarda kaldırım taşı döşeme, yol açma ve genişletme çalışmalarına hız vererek hizmet atağına geçti.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahalle ve sokaklarda kaldırım taşı döşeme, yol açma ve genişletme çalışmalarına hız vererek hizmet atağına geçti.

        Ekiplerin farklı 2 koldan devam ettirdikleri yol genişletme çalışmaları Kuşculu ve Rasathane Mahallesinde imar planına uygun olarak devam ediyor. Rasathane Mahallesi Kore Sokak’ta yapılan yol açma ve perde beton duvar çalışmalarında sona gelen ekipler şehrin güneyinde kalan Kuşcullu Mahallesinde ise genişliği 8 metreden küçük yollarda yol açma ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

“AMACIMIZ KALICI KALİTELİ HİZMET SUNMAK”

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürü Cemil İçel, “Geçtiğimiz yıl yarım kalan çalışmalar baharın gelmesiyle hız kazandı. “İlçemizin trafiğini rahat ve sorunsuz bir yapıya kavuşturabilmek için dar olan yollarımızda genişletme, bozuk olan yollarımızda yapım ve çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Gayemiz çalışmalarımızı titizle yürüterek halkımıza yap-boz mantığıyla değil kaliteli ve kalıcı hizmetler sunabilmektir.” dedi.