İnce’den ‘koltuk’ açıklaması

Muharrem İnce, Erdoğan'la konuşması hakkında açıklama yaptı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi ve koltuk tartışmaları hakkında çarpıcı bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la gerçekleştirdiği görüşmeye ilişkin, “Ortada hiçbir saygısızlık yoktu, koltuk haberlerine itibar etmeyin, ben kimseye haksızlık etmem” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran'da gerçekleşecek seçimler öncesinde AK Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi. Görüşmede çekilen fotoğraflarda görüşme esnasında Erdoğan gösterişli bir koltukta otururken, İnce’nin sade bir koltukta ağırlanması dikkat çekti.

BAHÇELİ İLE KARŞILAŞTIRILDI

AK Parti Genel Merkezi'ndeki görüşme sonrası basına servis edilen fotoğraflar, sosyal medyada yeni bir tartışma oluşturdu.. Bazı kullanıcılar, Bahçeli'nin ziyaretinde her iki liderin de aynı koltuklarla ve karşılıklı oturdukları belirtilirken, İnce'nin ise davete katılan diğer konukla birlikte aynı koltukta oturduğu kaydedildi.

TRT