İngilizler teknoloji fuarına akın etti

İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Olympia Sergi Salonu'nda gerçekleşen BETT (Eğitim, bilgi ve teknoloji) Fuarına binlerce kişi katıldı.

En son teknoloji ürünlerinin sergilendiği BETT Fuarı Londra’da Olympia Sergi Salonu’nda gerçekleşti. Eğitim, Bilgi ve Teknoloji alanında en son çıkan ürünlerin tanıtldığı fuara Türkiye’den Kaynak Holding de katıldı. Fuara katılan iletişim teknoloji şikteti yöneticilerinden bir İngiliz yetkili, fuara gelen müşterilere ITQ teknoloji ürünlerini tanıttıklarını söyledi. Büyük bir aktivite olduğunu belirten ITQ teknoloji ürünleri satış görevlisi, “Bu fuar İngiltere’de özellikle öğretmenler için büyük bir fırsattır. Burada İngiltere’de özellikler öğretmenler için çok büyük ürün sunumu yapılmaktadır. Bu fuar ayrıca burada gelişen teknoloji ürünlerini görmek açısından bizim için de önemlidir.” diye konuştu. Fuara yoğun ilgi olduğunu da anlatan yetkili, “Sergiye çok yoğun ilgi vardı. Ancak önceki günlerde ilgi çok daha fazlaydı. Burada bulunmaktan memnunuz.”dedi.
11-15 Ocak tarihleri arasında Londra’da gerçekleşen teknoloji fuarına dünya üzerinde 75 ülkeden katılımcılar iştirak etti. Fuara Türkiye’den ise Kaynak Holding firması katıldı. Dört gün süren BETT 2006 fuarını yaklaşık olarak 27 bin vatandaşın ziyaret ettiği öğrenildi.