Internet’te bulmanın kolay yolu

Internet’le birlikte birçok şeyin seyri değişmeye başladı ve masamızın üstündeki bilgisayarlar dizlerimizin üzerine LapTop olarak vuku buldu.

Sağlıktan habere, rüya tabirlerinden, namaz vakitlerine, şarkı sözlerinden, dünya turuna kadar her şey bilgisayar monitörünün içerisine girdi.

Peki bu kadar fazla içeriğe sahip sitelere Internet kullanıcıları nasıl ulaşabilir¿

Internet sitelerinin çoğalması, bu siteleri bir arada toplayan sitelere ihtiyacı artırdı ve “Link Siteleri” başlığı altında her gün bir link sitesi oluşmaya başladı. www.linkzinciri.com ‘da bu sitelerden sadece bir tanesi.

Eğitim’den Spor’a kadar hemen hemen her türden siteni adreslerini içerisinde barındıran sitenin sahibi Servet Yılmaz, link sitelerinin sistemlerinin internet kullanıcılarını çok rahatlattığını söylüyor.

2 yıldır www.linkzinciri.com ile linkler üzerinde bir zincir oluşturarak kullanıcılarına olağanüstü kolaylık sağlayan sitenin sahibi Yılmaz konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye’de tarihi yaklaşık 5-6 yıl öncesine dayanan link siteleri son zamanlarda

oldukça revaçta olan siteler arasındalar. Bu sitelerin arasında ziyaretçilerin arama motorlarında uzun uzadıya aradıkları sitelere veya bilgilere bu siteler aracılığıyla daha kısa zamanda ulaşılmakta. Bu sitelerden birisi olan sitemiz www.linkcinciri.com 1658 aktif linkiyle parkurundaki diğer sitelerden sıyrılarak branşının en iyi sitelerinden birisi haline gelmiş durumda. Ücretsiz domain veya hosting kullanan siteleri kabul etmeyerek mümkün olduğunca en kaliteli siteleri ziyaretçilerinin kullanımına sunuyor.

Ayrıca en çok kullanılan siteleri de kolay ulaşılabilmesi için göz önünde tutarak internet kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.”

Her geçen gün arşivlerine yeni sitelerin eklendiğini dile getiren Yılmaz, alanında bir numara olmak için internet üzerinde ki çalışmalarını hızlandıracağını belirtiyor.

www.linkzinciri.com ziyaretçilerini bekliyor.