Is adaminin esi bir yaya çarpti olay yerinden kaçarken de iki kisiyi yaraladi

DENIZLI - Denizli'de, is adami Halit Polat'in esi Perihan Polat, karistigi yaralamali trafik kazasindan kurtulmak isterken iki kisiye daha çarpti.

Edinilen bilgiye göre, Perihan Polat (45), Bayramyeri Bankalar Kavsagi’nda 34 AD 5636 plakali otomobiliyle geri manevra yaparken Habibe Avci’ya (52) çarpti. Olay yerinden kaçmak isteyen sürücü, karsidan karsiya geçen Hatice Kanatsiz’a (61) çarpti. Iki yaraliyi arkasinda birakan sürücü, trafikte ilerlemeye devam etti ve bu kez Oguzhan Caddesi’nde direksiyon hakimiyetini kaybederek Kadriye Çetinözlü’ye (49) çarpti. Ardi ardina üç kisinin yaralanmasina sebep olan Perihan Polat, bir isyerinin duvarina çarpinca durmak zorunda kaldi.

Kazadan sonra soka giren sürücü, çevredekiler tarafindan sakinlestirilmeye çalisildi.

Ayni otomobilin çarptigi Habibe Avci ve Hatice Kanatsiz ambulansla Denizli Devlet Hastanesi’ne götürülürken, diger yarali Kadriye Çetinözlü bir süre ambulans bekledi. Yakinlarinin sakinlestirmeye çalistigi Çetinözlü de, ambulansin gelmesi sonrasinda ayni hastaneye kaldirildi. Yaralilardan Hatice Kanatsiz’in hayati tehlikesinin bulundugu, diger iki yaralanin ise durumunun iyi oldugu ögrenildi.

Kazayla ilgili sorusturma devam ederken, Perihan Polat gözaltina alindi.