İşadamı Aşcı Bafrasta Projesi’ne sahip çıktı

Astaş Holding Genel Başkan Yardımcısı ve SAMKON Genel Başkanı H.

Astaş Holding Genel Başkan Yardımcısı ve SAMKON Genel Başkanı H. Kaya Aşçı, Samsun Bafra Umut Derneği tarafından işsiz ev kadınlarına ekonomik destek sağlamak amacıyla hazırlanan Bafrasta Projesi için yapılan çalışmaları yerinde ziyaret etti.

Samkon Genel Başkanı işadamı H.Kaya Aşcı ziyarette ev hanımlarına her zaman yanında oldukları mesajını vererek,” Ev kadınlarına ekonomik destek amacıyla oluşturulan proje kapsamında Bafra’nın tanıtımı ile ilgili hediyelik eşyalar ve zembil örücülüğü çalışmalarının yapıldığını duydum Başlangıçta 20 kadının başvurmasıyla oluşan proje 60 kişiye ulaşmış. Bizlerin siz girişimci bayanların yanında olduğumuzu unutmamanızı bilmenizi isterim. Hem kendi şahsım olarak, Hem de İstanbul’da bulunan işadamları arkadaşlarımla sizlerin emeğinizin boşa gitmesini önlemeye çalışacağız. Bundan sonraki projelerinizde de yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.” dedi.

Bafra Umut Derneği Başkanı ve aynı zamanda Bafrasta Projesi sorumlusu Hülya Yangın Ertekin, H.Kaya Aşcı’ya ziyareti için teşekkür etti.

Hülya Ertekin, H.Kaya Aşcı’ya anı olarak Bafra’nın simgesi olan Çetinkaya Köprüsü işlemeli havlu hediye etti.