İşadamları Kutlu Doğum’da çocukları uçurtma ile sevindirdi

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Anadolu Girişimci İşadamları Derneği(ASGİAD) Başkan Yardımcısı Ertuğrul Ateş ve üyeleri tarafından Doğankent İlköğretim Okulu öğrencilerine uçurtma dağıtıldı.

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Anadolu Girişimci İşadamları Derneği(ASGİAD) Başkan Yardımcısı Ertuğrul Ateş ve üyeleri tarafından Doğankent İlköğretim Okulu öğrencilerine uçurtma dağıtıldı. Çocukların sevincine Doğankent Kasabası Belediye Başkanı Doğan Sungur, Anadolu Girişimci İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı Ertuğrul Ateş ve üyeler de ortak oldu.
ASGİAD Başkan Yardımcısı Ertuğrul Ateş, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Sorgun’da dolu dolu programlar düzenlendiğini söyledi. Ateş, “İnsanlık için en güzel rehber, bütün güzellikleri bünyesinde toplayan ve güzel ahlakı tamamlamak için gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV), bütün insanlığa gönderilen en güzel rehberdir. Çünkü O, tam bir anarşi ve kargaşa ortamında, insanlık için bir güneş olmuş, çirkinlikleri güzelliklere tebdil etmiştir. İnsanlık O’nun getirdiği yüce değerler ve prensipler doğrultusunda büyük medeniyetler kurmuş, kaybedilen haklarına kavuşmuş, fıtratında var olan yüce değerlerin farkına varmış, kadın erkek Allah’ın ve cemiyetin huzurunda eşit olmanın hazzını tatmıştır.” dedi.