İstanbul’un elektriğini kesiyorlar

Güngören, Sefaköy ve Beyoğlu işletme müdürlüklerince yapılacak çalışmalar nedeniyle, 12-15 Temmuz tarihleri arasında bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:

Güngören İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 12 Temmuz Perşembe günü 10.00-18.00 saatleri arasında;

Bahçelievler Mahallesi Turgut Reis Sokak ve civarı, 14 Temmuz Cumartesi günü saat 17.00’den 15 Temmuz Pazar günü saat 21.00’e kadar; Merter Keresteciler Sitesi Camcıoğlu, Kayalar, Sedir, Yüksel, Pelit sokakların bir kısmı, PTT, Kayalar İnşaat, Vakıflar Bankası, Dışbank, Pamukbank, Fatih Caddesinin bir kısmı ve civarı,

Sefaköy İşletme Müdürlüğü bölgesinde 14 Temmuz Cumartesi günü 09.00-20.00 saatleri arasında;

Küçükçekmece Yeni Mahalle, Sultanmurat Caddesi, Neşe, Oğuzhan, Atılgan, Şen, Küme ve Er sokaklar.

Beyoğlu İşletme Müdürlüğü bölgesinde 15 Temmuz Pazar günü 05.00-14.00 saatleri arasında;

Mecidiyeköy Ayşecik Sokak, Fulya Caddesi, Kadıoğlu Kliniği, Bozova Sokak, Mehmetçik Caddesi, Gayrettepe Vefa Bayırı, Akın Özyuva Siteleri, Fulya Bayırı, Çelik, Üçobalar, Kozacık ve Otluca sokaklar, Beşiktaş Fulya Deresi, Gülseren, Bülbül, Nar Çiçeği, Hüseyin Cahit Yalçın ve Ünsal sokaklar, Beşiktaş Vefa Deresi, Otim Binası Bahçesi, Ayazma Yolu, Prof. Dr. Tarcan, Yavuz ve Yeşil Çimen sokaklar, Otim Hastanesi, Sincap Sokak (Aslan Sokak), Tohum Sokak, Beşiktaş Fulya Stadı Altı, Hakkı Yeten Caddesi, Aşık Kerem Sokak, Beşiktaş Fulya Mahallesi Adakent Bahçesi, Dutluk Sok, Ihlamur Sitesi, Fulya Ferah Sokak (Mim Otel Altı) ve civarı.