İşte Aykut Kocaman’ın gideceği tarih!

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman'ın gideceği tarihi açıkladı.

Eski futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen, istifası gündemde olan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın gideceği tarihi açıkladı.

Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da yayınlanan Futbol Zirvesi programında gündemi değerlendirdi. Rıdvan Dilmen programda şunları söyledi:

"Aziz Başkan ile seyahata çıktık, yolda da sordum. 'Vallahi ben de senin kadar biliyorum' dedi. 'Maçtan sonra ve diğer gün konuşmadım, bir tek pazartesi akşamı Ali Yıldırım ile konuşuyordu, aldım ve canını sıkma dedim' dedi."

"O da bir an moralim bozuk demiş. Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım arasındaki tek konuşma bu.Benim algıladığım, istifa etmeye karar verdiğiydi. Gereğini yapacağım demek bu."

"Ben de son bir şık olarak şu andaki uygulamanın doğru olduğunu söylemiştik. 6 hafta var devreye kadar. Aziz Bey, 'Sezon sonuna kadar kontrat var ve problem yok' diye söylüyor"

"6 haftalık bir periyot sonunda olmazsa, ben Aykut Hoca'nın istifa edeceğini düşünüyorum. Kadro dışı falan var mı dedim, başkan da 'Yok' dedi. Ben özürlüyüm de sosyal medya konusunda, başkan benden daha özürlü.

"Dönüş uçağına bindiğimizde, kadro dışı haberini gördüm ama açamadım. Hostesten rica ettim. O sırada da Aziz Bey, 'Kadro dışı kimmiş?' dedi. O da şaşırdı. Aynen böyle yaşadım. Aziz Bey, 'Kadro dışı falan yok' dedi."
Fotoğrafı Paylaş:

"Van Persie takıma ait hissetmiyor, sağlıklı spora gelmiş gibi. Topal için de kadro dışıyla ilgili bir şey demedi, 'Tüm oyuncuların alacakları ödendi' dedi."

FANATİK