İşte karşınızda 2011 model Kadir İnanır!

Yeşilçam'ın en sert bakışlı, en kabadayı ismi Kadir İnanır, ilerleyen yaşına rağmen hala kadınların en beğendiği erkekler arasında yerini koruyor.

63 yaşında olmasına rağmen yılların yaşlandıramadığı Kadir İnanır, filmleri kadar reklam filmleriyle de sevenlerinin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Rol aldığı filmlerle ve oyunculuğuyla Türk sinemasına damga vuran Kadir İnanır'ın yarattığı Kadirizm fırtınası 25 yıldır etkisini sürdürmeye devam ediyor. 

ESTETİKLİ KADİRZM

Kadir İnanır yüzüne estetik yaptırır mı, neşter altına yatar mı? Sert mizacı tanına Kadir İnanır'da neşter altına yatan ünlüler arasında yerini aldı.Gelişen dünyada insanlara her türlü konfor ve estetik sınırsız olarak sunuluyor.Zaman insanları  güzel olmaya ve yıllara dur diyebilecek güç arayışına itiyor. Kadir İnanır'da yıllara neşter altına yatarak 'DUR' dedi… Gözaltı torbalarını aldırtıp cildini gerdirten Kadir İnanır, dişlerini de porselen beyazı yaptırmayı ihmal etmedi. Yeni görüntüsüyle 10 yaş gençleşen Kadir İnanır gençlere adeta taş çıkartıyor…

Kaynak: haber365/ Özlem UÇAR