İşte ünlülerin bayram planı

Herkesi bayram ve yeni yıl tatili heyecanı sardı. Ünlüler de bu özel günde ya çalışacak ya da sevdikleriyle tatile giderek yorgunluk atacak

Birçok ünlü isim yeni yıl ve bayramın aynı güne denk gelmesiyle daha uzun bir tatil geçirmenin heyecanı içinde. Bazı sanatçılar çalışacakken bazıları da bu özel zamanda sevdikleriyle beraber tatil yapacak. Bugün Gazetesi ünlülere bayram ve yeni yılda ne yapacağını sordu. Onlar da cevap verdi…

MUSTAFA SANDAL: Roma’da yorgunluk atacak Geçir diğim yoğun yurtiçi ve yurtdışı konserlerimin yorgunluğunu üzerimden atmak için 2007’ye yakın dostlarım ve ailemle birlikte kalabalık bir grup olarak Roma’da g i r eceğim. Herkese mutlu bir yıl diliyorum. Ayrıca herkesin bayramını en içten dileklerimle şimdiden kutluyorum.

BERNA LAÇİN: Annesine gidiyor 5 günlük bir tatile çıkmayı planlıyoruz. Kıbrıs’a annemlerin yanına gideceğiz. Çünkü ailemle olmak en çok sevdiğim şey.

AHU TÜRKPENÇE: Çalışmaya devam Dizi (Şöhret) o kadar yoğun ki tatil yapabilmek için dua ediyorum. Bir yedekli çekebilirsek ilk işim tatile gitmek olacak. 2007 için ise herkese mutlu bir yıl diliyorum.

VATAN ŞAŞMAZ: Londra hayali Londra’ya gitmeyi planlarken atv’deki yılbaşı programı canlı olacak dendi. Ama inşallah banttan olur da ben de hem bayramı hem de yılbaşını Londra’da geçiririm.

FATOŞ SEĞMEN: Nişanlısıyla İstanbul’da Yılbaşında hiçbir şekilde çalışmayacağım. Birçok iş teklifi geldi ama ben nişanlımla beraber olmayı tercih ediyorum. Uludağ’a gidecektik, kar yağmayınca iptal ettik. İstanbul’da kalmaya karar verdik. Tüm insanlara sevgi dolu bir yıl diliyorum.

ÇAĞLA KUBAT: Snowboard yapacak Uludağ’da kar yok ama arayıp bilgi alıyorum sürekli. Bayrama kadar kar bekliyorlar. Eğer yağarsa dağa gideceğim. Kıştan dolayı sörf yapamıyorum onun için snowboard yapmaya çıkacağım.