‘Istifa etmedim etmeyide düsünmüyorum’

ISTANBUL - Türkiye'nin Isviçre ile oynadigi ve 4 - 2 kazanmasina ragmen Dünya Kupasi Finalleri'nden elendigi play-off maçinin yankilari sürüyor.

Istifa ettigi iddia edilenlerden biri de Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Asim Atmaz’di. Atmaz, görevinden istifa ettigi haberlerinin dogru olmadigini belirterek, ”Bu onurlu görevi elimden geldigi sürece yürütmeye kararliyim” dedi.

Atmaz, yaptigi yazili açiklamada, medyada yer alan istifa etti haberlerinin asilsiz oldugunu belirterek, “Bazi yayin organlarinda, istifa ettigim biçiminde yer alan haberler dogru degil. 22 Temmuz 2004 tarihinde bu göreve basladim. Federasyondaki, yönetim kurulu üyeligim sürüyor. Bu onurlu görevi elinden geldigi sürece yürütmeye kararliyim. Mutlak basarinin, ekip ruhu ve dayanismayla gelecegine inandigim için istifayi da düsünmüyorum” dedi.

Atmaz, ”Bu yüzden göreve birlikte geldigim arkadaslarim oldugu sürece, ben de Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliginin yanisira Genç Milli Takim ve (A)2 Milli Takim sorumlulugunu sürdürecegim. Hakkimda çikan istifa haberleri dogru degil” diyerek açiklamasini tamamladi.