John Kerry ile Beşşar Esed yemek keyfinde

John Kerry ile Beşşar Esed yemek masasında bir araya gelip sohbet etmiş.

Tek karelik yemek keyfi baş ağrıttı! Daily Mail'in bugün yayınladığı fotoğraf karesinde John Kerry ile Beşşar Esad yemekte görülüyor. İşte "Kerry ve Diktatör ile samimi yemek" başlığıyla verilen o fotoğraf karesinin ilginç ayrıntısı;
 
DAILY Mail'in bugün yayımladığı ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Beşar Esad ile yemekteki fotoğrafı, TV'de tartışma konusu oldu.
 
Daily Mail'in yayımladığı ABD Dışişleri Bakanı'nın Beşar Esad ile samimi bir ortamda yemek yerken fotoğrafı Sky Televizyonu'nda basın özetleri verilirken gazeteciler arasında tartışma konusu oldu. 
 
"DİKTATÖR İLE SAMİMİ YEMEK"
 
Daily Mail, 'Kerry ve Diktatör ile samimi yemek' başlığıyla verilen fotoğrafın resimaltında John Kerry'nin Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ı kimyasal silah kullandığı için Adolf Hitler ve Saddam Hüseyin'e benzettiği yazıldı. Yemekten bu yana geçen 4 yılda çok şeyin değiştiğini yazan Daily Mail, John Kerry'nin kendi halkına sarin sinir gazı kullandığını söylediği diktatör ile yemek yerken fotoğrafının ortaya çıktığına dikkat çekti. 2009 yılında Naranj lokantasında çekilen fotoğrafta John Kerry'nin eşi Therasa Heinz Kerry ve Beşar Esad'in eşi Esma Esad da var. 
 
"ABD'NİN BİZİ ANLAMASI GEREKİYOR"
 
John Kerry bölgede barışı sağlamayı tartışmak üzere bir delegasyona öncülük ediyordu. Beşar Esad'ın ona ABD'nin Suriye'yi anlaması gerektiğini söylediği ileri sürüldü. Resimaltında Beşar Esad ve John Kerry'nin iyi ilişkiler kurduğu ve birçok kez buluştukları kaydedildi.