Kaçak aşkta mutlu son

Yaşı tutmadığı için 11 ay kaçak olarak Türkiye'nin değişik yerlerini gezen ve yaşı dolunca kucaklarında minik bebekleriyle ortaya çıkan çift, en sonunda düğünlerini de yaptılar.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine bağlı Velimeşe Beldesi Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreninde bu kez onların yanında aileleri ve belde halkı da vardı. 11 boyunca birbirlerinden ayrılmamak için sürekli ailelerinden kaçan Gülşen ve Gökhan Sevimli çiftinin mutluluklarına diyecek yoktu. Düğün öncesi gelin odasında konuşan Sevimli çifti, “Her ne kadar bizi birbirimizden ayırmaya çalıştılarsa da bunu başaramadılar. 11 ayda çok zorluklar yaşadık, ama yılmadık. Hep birbirimizi kaybetmemek adına mücadele ettik. Biz ilk kaçtığımız gün bir birimize “ne olursa olsun evleneceğiz ve mutlu bir yuva kuracağız” diye söz vermiştik. Bunu da yaptığımız düğün törenimizle ispatlamış olduk. Bizi bundan sonra ancak ölüm ayırır “şeklinde konuştular.

Yapılan düğün töreninde çiftin bütün yakınları aileleri ve arkadaşları hep birlikte oynadılar ve doyasıya eğlendiler. Düğünün en enteresan tarafı ise minik bebekleri 3 aylık Akın’ın anne ve babasının düğününü anlamayan gözlerle de olsa izlemesi oldu.