Kadiköy’de soygun

ISTANBUL - Kadiköy'de bir sirkete gelen silahli ve kar maskeli üç kisi sirket sahibi Burak Köseoglu'nu biber gazi spreyi ile etkisiz hale getirerek, kasada bulunan 4 bin 280 YTL ile dizüstü bilgisayari alarak kaçti.

Edinilen bilgiye göre soygun, saat 16.00 siralarinda Fikirtepe Egitim Mahallesi Postane Sokak 9 numarada bulunan Norm Gida Tekstil Insaat A.S’de meydana geldi. Sirket sahibi Burak Köseoglu’nun ofiste yalniz bulundugu sirada yüzleri maskeli ve silahli üç kisi, içeri girdi. Kimligi henüz tespit edilemeyen soyguncular, yanlarinda getirdikleri spreyi Köseoglu’ nun yüzüne sikarak etkisiz hale getirdikten sonra açik bulunan kasadaki 4 bin 280 YTL ile masanin üzerinde duran diz üstü bilgisayari aldi. Sahislar geldikleri ticari taksiyle olay yerinden kaçti.

Kahve ve çay ithalati yapan sirketin ofisinde yaklasik bir saat baygin kalan Köseoglu, kendine geldikten sonra soygunu polise bildirdi. Polis, olay yerinde yaptigi incelemelerin ardindan soyguncularin ticari taksi ile kaçtiklarini anlatan görgü taniklarinin ifadesi üzerine zanlilari yakalamak için bölgedeki taksiler üzerinde çalisma baslatti.

Polisin olayla ilgili sorusturmasi sürüyor.