Kalbi daha fazla dayanamadı…

Gaziantep'te, akşam yediği yemekten rahatsızlanan bir kişi, yakınları tarafından hastaneye götürülürken trafik kazası geçirdikten sonra araçta kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Bilgiç’e ait 27 BE 344 plakalı otomobil ile yola çıkan iki arkadaş, Mevlana Mahallesi 99 Nolu Cadde’ye geldiklerinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu sağ kavşaktan gelen Cuma Dudu idaresindeki 27 DC 466 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kaza sonrası heyecanlanan İbrahim Bilgiç, arabanın içinde kalp krizi geçirdi.

Arkadaşının fenalaştığını farkeden Müslüm Dalsal, olay yerine ambulans çağırdı. Sağlık ekipleri kaza yerine geldiğinde Bilgiç’in cansız bedeni ile karışlaştı. Şahsın öldüğünü belirten ekipler, olay yerinden ayrıldı. Kazanın meydana geldiği kavşağa gelen bir grup vatandaş, sağlık ekiplerinin sözüne aldırış etmeden Bilgiç’i sivil bir araçla Gaziantep Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’ne götürdü.

Bilgiç’in trafik kazası geçirdiğini öğrenen ailesi, olay yerine geldi. Bilgiç’in, yaralanarak hastane götürüldüğünü düşünerek sakinleşmeye çalışan ailesi, hastaneden gelen haberle yıkldı. Bilgiç’in kızları babalarının öldüğünü öğrenince sinir krizi geçirdi.

Kazanın yaşandığı bölgede sürekli trafik kazası olduğunu belirten vatandaşlar, belediyenin bir an önce caddeye sinyalizasyon hattı döşemesini istedi.

Olay sonrası, kazaya karışan Cuma Dudu gözaltına alınırken, kazayla ilgili soruşturma sürüyor.