Kampanyalardan 42 bin yolcu yararlandı

Türk Hava Yolları'nın (THY) öğretmenler, öğrenciler, çocuklar ve 65 yaş üzeri yolculara yönelik, uçuşu yaygınlaştırmak amacıyla düzenlediği kampanyalar devam ediyor.

THY kampanyalarından Öğretmenler Günü Kampanyası 30 Kasım’a kadar devam edecek. 24 Kasım’da kutlanacak ‘Öğretmenler Günü’ nedeniyle düzenlenen kampanyada şimdiye kadar 2 bine yakın öğretmen yüzde 50 indirimden yararlandı.

THY’nin, ülkeyi daha modern günlere taşıyan öğretmenlere özel düzenlediği kampanya devam ediyor. ’24 Kasım’ Öğretmenler günü dolayısıyla sunulan fırsatta 24-30 Kasım (dahil) tarihleri arasında başlayan seyahatlerde öğretmenler, dönüş bileti de dahil olmak üzere biletlerini yarı fiyatına alma imkanı buluyorlar.

Yüzde 50 indirimli uçma fırsatından öğretmen, emekli öğretmen ve öğretim üyeleri yararlanabilirken, kampanya hem iç hem de dış hatlarda geçerli.

THY Satış Ofisleri’nden indirimli biletlerini satın alabilecek öğretmenler, belgelerini ibraz etmeleri durumunda 30 Kasım’a kadar bu kampanyadan faydalanmaya devam edecekler. www.thy.com’den Miles&Smiles kartını kullanarak bilet satın alan her 100’üncü yolcu ücretsiz gidiş-dönüş iç hat bileti kazanıyor.

THY 2007 ÜCRETSİZ BİLET DAĞITACAK.

Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında seyahat edecek yolcularından 25 yaş altındaki öğrencilere, 65 yaş üzeri kişilere ve 3-12 yaş arasındaki çocuklara yüzde 25 indirimli bilet kesiyor. 25 Eylül 2006 tarihinde başlayan kampanyadan şimdiye kadar 15 bine yakın öğrenci, 24 bini aşkın 65 yaş üzeri yolcu yararlandı. İndirim uygulaması yurt içindeki tüm uçuş noktalarında ve tüm sınıflardaki biletler için geçerli.