Kapkaç magduru topraga verildi

ISTANBUL - Kartal'da kapkaççilar tarafindan ezilerek öldürülen Iclal Ülker (58), son yolculuguna yakinlari ve sevenlerinin gözyaslari arasinda ugurlandi.

Kartal’da, çantasini almak isteyen kapkaççilar tarafindan kullanilan çalinti otomobilin altinda sürüklenerek hayatini kaybeden Iclal Ülker (58) son yolculuguna gözyaslari arasinda ugurlandi. Ülker için Kadiköy Sahrayicedit Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Ülker’in eski esi Mehmet Erden, çocuklari Alper ve Aylin Erden, is arkadaslari ile çok sayida seveni katildi. Cenaze töreninde Dogru Yol Partisi Istanbul Il Baskani Faik Içmeli ve Kartal Kaymakami Dursun Ali Sahin de hazir bulundu. Ülker ailesine bassagligi dileyerek konuyla ilgili gazetecilerin sorularini cevaplandiran Kaymakam Dursun Ali Sahin, olayin gerçeklestigi yerde güvenlik elemanlarinin bulundugu yönündeki iddialarla ilgili olarak sorusturma açilacagini, özel güvenlik elemanlarinin ihmalinin tesbiti halinde de gereginin yapilacagini açikladi. Iclal Ülker’in yakinlari , “Dünyayi dolasti geldi ve üç tane çapulcu takimina yenildi.” diyerek olayin faillerine lanet okudu.

Taziyeleri kabul eden ve annelerinin tabutu basindan ayrilmayan Bursa Uludag Üniversitesi Maliye Bölümü ögrencisi Aylin ve agabeyi Alper Erden tabuta sarilarak gözyasi döktü. Acili kardesler yakinlari tarafindan teselli edilmeye çalisildi. Ülker’in eski esi Mehmet Erden ise gazetecilerin olay ile ilgili sorularina yanit vermedi. Cenaze namazinin ardindan omuzlarda tasinarak cenaze arabasina götürülen Ülker’in cenazesi Karacaahmet Mezarligi’nda topraga verildi.