Karaman’da 90 Gün Projesi tanıtım toplantısı yapıldı

Karaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterlik toplantı salonunda, hasta ve çalışan memnuniyetini artırmak amacıyla başlatılan '90 Gün Projesi' tanıtım toplantısı yapıldı.

Karaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterlik toplantı salonunda, hasta ve çalışan memnuniyetini artırmak amacıyla başlatılan ’90 Gün Projesi’ tanıtım toplantısı yapıldı.

Tam bir yönetim çalışması olan proje ile ilgili toplantı yapan yöneticilerden Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Nuriye Ulu, İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Mehmet Yavuz, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Kerim Şerbetçi, Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erhan Şahin, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Uğur Demirel ve Sekreterliğin uzman kadrosu olmak üzere tüm idari kadro ve yöneticiler, proje ve 90 Gün Çalışması ile ilgili fikir ve görüşlerini sundu.

Yapılan istişare toplantısında; çalışan ve hasta memnuniyetinin üst düzeyde tutularak, hastane hizmetlerinin de kalitesi değerlendirildi. Bu kapsamda verilen hizmetin daha etkili, kaliteli ve güvenilir olması için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. 90 Gün Projesi’nin önemi vurgulanarak, bu uygulamaların rutin bir şekilde devamlılığını sağlamanın asıl hedef olduğu belirtildi.