Karamürsel’de D-130 karayolu üzerindeki binalar boyanacak

Kocaeli Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, D-130 karayolunun sağında ve solunda bulunan binalarda ve cephesi deniz tarafında olan binaların dış cephesinde iyileştirme çalışması ve projesi başlattıklarını açıkladı.

Kocaeli Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, D-130 karayolunun sağında ve solunda bulunan binalarda ve cephesi deniz tarafında olan binaların dış cephesinde iyileştirme çalışması ve projesi başlattıklarını açıkladı. AK Parti Karamürsel İlçe Danışma Kurul Toplantısı’na katılan Başkan Yıldırım, şehrin girişinin güzelleştirilmesi adına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi olarak bina sahilerine boyayı ücretsiz vereceğine de dikkati çekti.
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek de toplantıda yaptığı konuşmada CHP genel başkan yardımcılarının Mısır’a gitmesini eleştirdi. Civelek, “Kılıçdaroğlu yardımcılarından iki tanesini Mısır’a gönderiyor. Çok merak ediyorum. Mısır’a gidip neyi istişare edecekler. Mısır’a gidip neyi anlatacaklar.” diye konuştu.