Kartal İki kupayı da istiyor

Kartal Yuvası’nın açılışını yapan Beşiktaş Kulübü Başkanı, "Hem Süper Lig’de, hem de Fortis Türkiye Kupası’nda iddialıyız. Kupalar bizim olacak" dedi.

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Kayseri’deki Kartal Yuvası’nın açılışında iddialı konuştu: “Bu sezon iki kupayı da istiyoruz. Hem ligde, hem de kupada şampiyon olacağımıza inanıyorum” dedi. Kayseri İpeksaray Alışveriş Merkezi’ndeki Kartal Yuvası’nın açılışına, yöneticiler Kenan Öner ve Hakan Aksoy’la birlikte katılan Demirören, hedeflerini bir kez daha yüksek sesle dile getirdi.

Yıldırım Demirören, şunları söyledi: “Yurtiçi ve dışından en başarılı oyuncuları kadromuza dahil ettik. Hem Süper Lig, hem de Fortis Türkiye Kupası’nda iddialıyız. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve takımımıza güvenimiz sonsuz.

Beşiktaş, her sezon olduğu gibi bu sezon da hedeflerin takımı olduğunu gösteriyor. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın istediği oyuncuları kadromuza katarak fizik ve kondisyon olarak güçlendik. Bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde şanssızdık. Ancak, önümüzdeki sezon için önlemlerimizi aldık. Kadromuz çok yönlü oyunculardan kurulu.

Önlemlerimizi aldık

Beşiktaş hem ekonomik, hem de sportif açıdan üst düzeye geldi. Türkiye’de rakiplerimizden artılarımız fazla. Tesisleşme açısından önemli projeler hazırlıyoruz. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, güreş, atletizm, briç, jimnastik gibi şubelerimizle şampiyonluğa kitlendik. Beşiktaş’ı sadece Türkiye değil, Avrupa ayakta alkışlayacak.”