Kartal’da soğuk savaş!

Beşiktaş Başkanı Demirören'in moral yemeğini kendisine son dakikada bildiren Menajer Ali Gültiken'e sinirlenen Tigana, gece boyunca hiç konuşmadığı, yemeğini bile yemediği öğrenildi.

Gültiken’in, sezon başında Almanya’da gerçekleşen kampta futbolcularla Tigana’dan habersiz toplantı yapması, aynı olayın Antalya maçı öncesinde de gerçekleşmesi Fransız çalıştırıcıyı çileden çıkardığı kaydedildi.
Her iki toplantı sonrasında Gültiken ile görüşen Tigana’nın, “Buranın teknik patronu benim, benden habersiz hiç kimse oyuncularımla toplantı yapamaz” dediği öğrenildi.
Fenerbahçe maçı öncesinde Lacivert Restaurant’ta gerçekleşen dayanışma yemeğinden Fransız çalıştırıcının son dakikada haberi olması ise bardağı taşıran son damla olarak nitelendirildi.
Tigana’nın, Başkan Yıldırım Demirören’in verdiği bu yemekle ilgili kendisine bilgi verilmemesi nedeniyle Gültiken’e tepki gösterdiği ve yemek süresince Fransız hocanın suskun ve bir hayli sinirli olduğu vurgulandı.
Beşiktaş’ın teknik patronunun, gece boyunca yemek yemediği de sızan haberler arasında yer alıyor.
Tigana ile Gültiken arasındaki bu soğuk savaşta Başkan Yıldırım Demirören’in nasıl bir tavır alacağı da merak konusu oldu