Kayınpeder defalarca gelinine tecavüz etti

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, oğlu askerdeyken gelinine defalarca tecavüz ettiği öne sürülen kayınpeder, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çorlu’da Reşadiye Mahallesi’nde oturan D.A. (21) eşinin askerde olduğu sırada kayınpederinin kendisine defalarca tecavüz ettiğini öne sürerek polise başvurdu. Suçlamaları kabul etmeyen kayınpeder Y.A. (45) ise, torunlarını sevmek için gelinin evine gittiği sırada evden birinin çıktığını gördüğünü, bunun üzerine gelinine kim olduğunu sorduğunda ise aralarında tartışma çıktığını iddia etti.

Kayınpederinin defalarca tecavüzüne uğradığını öne süren gelin D.A., eşinin askere giderken kendisini kayınpederinin evine bıraktığını, bu sırada kayınpederinin kendisine tecavüz ettiğini ve olayı kimseye anlatmaması için kendisini tehdit ettiğini öne sürdü.

Eşi askerden döndükten sonra durumu eşine anlattığını kaydeden D.A., ancak bir netice alamadığını ve kayınpederinin önceki gün yine evine gelerek kendisine tecavüz etmek istediğini, karşı çıkınca da tekme ve yumruklarla kendisini darp ettiğini öne sürerek Y.A.’dan şikayetçi olduğunu söyledi. Kayınpeder Y.A.’nın ise, iddiaları reddettiği
kaydedildi.

Gözaltına alınan Y.A., D.A.’ya tecavüz ettiği gerekçesi ile çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.