Kayınpederi tarafından bıçaklandı

Mersin'de kızını kaçırdığı gerekçesiyle uzun süredir aralarında tartışma yaşandığı öğrenilen kayınpeder, eniştesini omuzundan bıçaklayarak hastanelik etti.

Bir kişinin belinde saklayarak getirdiği döner bıçağı ise hastane güvenlik görevlileri ile polis tarafından güçlükle alındı.

Edinilen bilgiye göre eniştesi Şerif B.( 32) ile kızını kaçırarak evlendiği için uzun süredir aralarında tartışma yaşandığı öğrenilen kayınpeder İbrahim B (47) arasında Karaduvar Mahallesi 6577 sokak üzerindeki enişteye ait elektronikçi dükkanında tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kaynpeder İbrahim B. eniştesini omuzundan bıçakladı. Şerif B. 112 Ekipleri tarafından Mersin Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Daha sonra polisler tarafından göz altına alınan kayınpeder doktor raporu için aynı hastaneye getirildi. Hastanenin adli tabib odasına alınan kayınpedere yaralı yakınları saldırmak istedi.

Bir yakının saldırmak için arkasına saklayarak getirdiği döner bıçağı ise hastane güvenlik görevlileri ile polisler tarafından güçlükle elinden alındı. Kayınpeder yoğun güvenlik önlemleri altında daha sonra karakola götürüldü.