Kaynana ve biri hamile 2 gelini hırsızlıkta!

Burdur'da iki saat içinde 7 ayrı butikten giyim eşyası çaldıkları iddia edilen kaynana ve biri hamile 2 gelini, hem kameralara hem polislere yakalandı. Kaynana ve iki gelin tutuklanırken hamile olan hastaneye kaldırıldı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Burdur’da, iki gün önce Atatürk Caddesi’nde bir giyim mağazası sahibi, iş yerinde kamera görüntülerini izlediği sırada iş yerine gelen üç kadın müşterinin hırsızlık yaptığını belirleyerek, durumu polise bildirdi.

Polis, hemen zanlıları yakalamak için butiklerde inceleme yaptı. Gelin-kaynana oldukları öğrenilen üç kadın, 7’nci iş yerinde, bir butikten elbise çalarken polis tarafından yakalandı.

Polis tarafından gözaltına alınan kaynana Havali Dereli (55), büyük gelini Kezban Dereli (29) ve küçük gelini Huriye Dereli (23) çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Havali Dereli ile büyük gelini Kezban Dereli cezaevine konuldu.

Doğumu yaklaşan ve fenalaşan küçük gelin Huriye Dereli ise Burdur Kadın ve Doğum Hastanesinde tedavi altına alındı.

Tutuklanan zanlıların iki saat içinde 7 butikten çeşitli giysiler aldıkları belirlendi. Alışveriş amacıyla girdikleri butiklerde çalışanları oyalayarak, hırsızlık yaptıkları iddiasıyla tutuklanan zanlıların görüntüleri de saniye saniye kameralara yansıdı.