Kayseri’de 2 ayrı trafik kazası

Kayseri'de meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken 11 kişide yaralandı.

Erkilet Bulvarı Huzurevi önündeki kontrolsüz kavşakta dün gece iki otomobilin çarpışması sonucu trafik kazası meydana geldi. 38 HD 978 plakalı Özgür A. yönetimindeki otomobil şehir merkezine seyir halindeyken, ana yola kontrolsüz kavşaktan çıkmak isteyen 38 AF 490 plakalı Bayram A. Yönetimindeki otomobille çarpıştı.

Kazada her 2 otomobil de hurdaya dönerken, Bayram A.’nın kullandığı araçta bulunan kendisi ve Tolga A. (19), Sedef B. (17), Suat B. (21), Sedat A. (19), Ergün K. (21) yaralandı.

Diğer araçta bulunan sürücüsü Özgür A. ile eşi Neriman A. hafif yaralandı. Kaza sonrasında araçta sıkışan yaralılar ise büyükşehir belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile çıkartılarak hastaneye kaldırıldı.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan durumları ağır olan Suat B, Tolga A. ile Hakan A, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

Sevk edilen yaralılardan Hakan A. hayatını kaybetti. Şehir merkezinde meydana gelen diğer bir kazada ise 2 kişi hafif şekilde yaralandı.

Erkilet Bulvarı üzerindeki kaza ile ilgili polis inceleme başlattı.