Kayseri’de bıçaklanan kişi öldü

Kayseri'de evli bir kadını kaçırdığı iddia edilen kişi, bir iş merkezinin zemin katında uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti

Kayseri’de Gevher Nesibe Mahallesi Seyrani caddesi üzerindeki bir iş merkezinde çıkan tartışmada bıçaklı saldırıya maruz kalan Murat Karaaslan (25) hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, 2 ay önce evli bir kadını kaçırdığı iddia edilen Murat Karaaslan, babası Sürmeli Karaaslan’ı görmek için geldiği 2 Nolu iş merkezinde, kaçırdığı bayanın kayınbiraderi ile karşılaştı.

Binanın zemin katında gözgöze gelen Karaaslan ve kaçırılan kadını kayınbiraderi tartışmaya başladı. İş merkezinde bulunan vatandaşların araya girmesine karşın tartışma kavgaya dönüştü. Bıçakların çekildiği kavgada Murat Karaaslan birkaç yerinden yara aldı. Yaralandıktan sonra olay yerinden uzaklaşmaya çalışan Karaaslan, iş merkezinden 10 metre uzaklaşabildikten sonra yere yığıldı. Çok kan kaybettiği belirtilen Karaaslan yere düştüğü yerde hayatını kaybetti. Zanlı ise kayıplara karıştı.

Olayın emniyete ihbarının ardından olay yerine gelen polis geniş çaplı inceleme başlattı. Cadde yaklaşık 1 saat ulaşıma kapatıldı. Olay yeri inceleme ekipleri kavganın gerçekleştiği ortamı inceledi.

Kavga sonrası bıçaklanarak hayatını kaybeden Murat Karaaslan’ın cesedi ambulansla Kayseri Eğimi ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.