Kaza anı saniye saniye görüntülendi

Trafik kazası saniye saniye görüntülendi.

Çarpma anı saniye saniye görüntülendi.
Ankara Çankaya Turan Güneş Bulvarı’nda yol kenarında duran 34 PB 1077 plakalı aracın içinde bir erkek cesedi bulan polis ekipleri, olay yerine Olay Yeri İnceleme Ekibi çağırdı. Bu sırada Olay Yeri İnceleme Ekibi’nin işini daha rahat yapabilmesi için Turan Güneş Bulvarı bir süreliğine trafiğe kapatıldı. Trafiğe kapanan yolda araçlar birikmeye başladı. Kar yağışının da etkili olduğu yolda 06 GHF 46 plakalı araç kayarak, yolun açılmasını bekleyen diğer araçlara arkadan çarptı. Çarpma anı kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.
Kazanın ardından aracı hasar gören bir sürücü, polis ekiplerinin böyle bir havada yolu trafiğe kapatmalarına sinirlendi ve “Sizin yaptığınız iş mi Allah aşkına” diyerek polise tepki göstedi. Kaza yapan genç de olay yerinde hiçbir uyarı işaretinin olmayışından yakındı. Polisler ise gence arabasında zincir bulunmadığını hatırlattı. Biri basın aracı olmak üzere 4 aracın hasar gördüğü kazada hiç kimsenin yaralanmaması ise sürücüler için teselli oldu. Bu kazanın sıcaklığı geçmeden arkadan gelen bir kamyonetin refüje çıkması olay yerindeki herkesi heyecanlandırdı. Meydana gelen bu ikinci kaza da ucuz atlatıldı. Tekrar yola sokulan kamyonet yoluna devam etti. Çok geçmeden meydana gelen üçüncü kazada ise bir servis aracı yan yattı. Araçta bulunan 4 kişiden yaralanan olmadı. Bu araçtan çıkan vatandaşlar da yolların temizlenip tuzlanmamasına tepki gösterdi. Yan yatan minibüs düz çevrilerek yola devam edildi. Polis ekipleri, ardarda meydana gelen 3 kazaların ardından yolu trafiğe açtı.

Meydana gelen 3 kazanın ardından ancak yolu temizlemeye gelebilen kar aracına ise fazla iş düşmedi.

Araç içerisinde bulunan ceset ise, savcılık incelemesinin tamamlanmasının ardından, herhangi bir açıklama yapılmadan ambulansla morga kaldırıldı.