Kaza yapti moral buldu

ISTANBUL - Topkapi Tüneli'nin ayaklarina kamyonetiyle çarparak yaralanan Orhan Akçaoglu, olay yerine gelen trafik polisleri tarafindan araçtan çikartildi.

Fakat ambulans bir türlü olay yerine gelmedi. Çevredekilerin ambulansi sik sik aramasi üzerine bu kez olay yerine iki tane ambulans geldi.

Edinilen bilgiye göre, Bayrampasa’da bir matbaada çalisan 26 yasindaki Orhan Akçaoglu, gece saat 03:00 siralarinda isyerine giderek sabah dagitacagi kartvizit ve davetiyeleri aldi. Fatih’teki evine dönmek için 34 AH 0381 plakali araciyla yola çikan Akçaoglu, Topkapi Tüneli’ne geldiginde viraji alamayarak beton ayaklara çarpti. Çarpmanin etkisiyle gögsünü direksiyona vurarak yaralanan Akçaoglu, devreyi görevi yaparken kazayi gören trafik polisleri tarafindan aracindan çikartilarak kaldirima yatirildi.

Polisler daha sonra telsizle saglik ekiplerinden yardim istedi. Bu sirada, bir trafik polisi acilar içinde yerde kivranan Akçaoglu’nun elini tutarak moral vermeye çalisti.

Fatih’ten çikartilan ve olay yerine bir hayli geç ulasan ambulansa konulan Akçaoglu, Haseki Egitim ve Arastirma Hastanesi’ne götürüldü.

Iki kaburga kemiginde kirik tespit edilen Akçaoglu tedaviye alindi.