Kılıçdaroğlu ve Baykal nikah şahitliği yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eski Genel Başkan Deniz Baykal, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız ile Müge Muhafız çiftinin düğününde nikah şahitliği yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eski Genel Başkan Deniz Baykal, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız ile Müge Muhafız çiftinin düğününde nikah şahitliği yaptı.

Nikah törenine Kılıçdaroğlu ve Baykal ayrı ayrı geldi. Aynı masada bir araya gelen Kılıçdaroğlu ve Deniz Baykal bir süre sohbet etti. Koyu sohbete CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de zaman zaman katıldı.

Sahil kenarındaki Miracle Beach Club’taki düğüne Kılıçdaroğlu ve Baykal’ın yanısıra çok sayıda genel başkan yardımcısı, parti meclisi üyesi, il ve ilçe başkanları, belediye başkanları, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçoğlu, CHP Aydın İl Başkanı Barkan Kalınomuz da katıldı.

Genç çiftin nikahını Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu kıydı. İrfan İnanç Yıldız’ın nikah şahitliğini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal, Gürsel Tekin ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu yaptı. Gelin Müge Muhafız’ın nikah şahitliklerini ise Yüksel Kılcı ve Pelin Beyaldı yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, nikah şahitliği yaptığı törenin ardından Deniz Baykal ile aynı masada akşam yemeğini yedi. Kılıçdaroğlu, yemekten sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na giderek Ankara’ya hareket etti.