Kilo vermek artık çok kolay

Vücudumuzun % 65'i hücrelerin beslenmesi, hücrelerdeki atıkların ve zehirli maddelerin dışarı atılmasını sağlamak üzere her gün yenilenmesi gereken sudan oluşmuştur.

Mincifluid ultra saflaştırılmış su ve içerdiği 9 doğal ürünün yarattığı birleşik etkileşimi ile, yağların dolayısıyla selülitlerin eliminasyonu için gereken aktif ana maddeleri hücrelerin merkezine göndererek yağların ve selülitlerin atılmasını ve ortadan kalkmasını sağlayan bir içecektir.

Doğal kafein açısından zengin Paraguay Çayı (Mate çayı) yağ yakımında; Çayır Kraliçesi Çiçeği, Siyah Frenk Üzümü, Kiraz sapı vücuttaki yağ ve zehirlerin atımında (diüretik etki); Aslanağzı Çiçeği ve Mürver Çiçeği doğal antioxidan olarak detoksifikasyonda yarar sağlar.

MINCIFLUID ile hem incelin hem de selülitlere veda edin.
Tek başına ya da bir diyet destekleyicisi olarak kullanılan MINCIFLUID ile 2-3 hafta sonunda incelirken selülitli dokunun da yok olduğunu göreceksiniz.
Selülit,derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde oluşan ve derinin, üst bölümünde pütür pütür görüntü bırakan bir hastalıktır.