Kimse Yok Mu’dan öğrencilere kırtasiye yardımı

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi, okulların açılması ile birlikte, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına her yıl olduğu gibi bu yılda kırtasiye yardımında bulundu.

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi, okulların açılması ile birlikte, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına her yıl olduğu gibi bu yılda kırtasiye yardımında bulundu. Dernek, Kandıra ilçesindeki Zafer İlkokulu 1. sınıf öğrencileri ile özel eğitim sınıfı öğrencilerine kırtasiye yardımı yaptı. Bununla beraber Kandıra merkez ve köy okulları ile birlikte toplam 1193 öğrenciye kırtasiye yardımında bulunuldu.

İlçe Kaymakamı Oktay Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen kırtasiye programında, Kimse Yok Mu Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İslam Kadınçeşme, Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şube Müdürü Mevlüt Daniş, Yönetim Kurulu Üyeleri Süreyya Ömerciklioğlu, Kenan Karaboğa ve Mevlüt Topçu, Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yağız, Kandıra Zafer İlkokulu Müdürü Faruk Özaydın ile Kandıra Zafer Ortaokulu Müdürü Şeref Ersoy da hazır bulundu.

Protokol, Zafer İlkokulu’nda öğrencilere kırtasiye dağıttı ve öğrencilerle sohbet etti. İlçe Kaymakamı Erdoğan ve öğrenciler yardımlardan dolayı Kimse Yok Mu Kocaeli şubesi ve yönetimine teşekkür etti.