Köksoy’a sıcak karşılama

30 Mart Yerel Seçimleri'nde, Ardahan Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen AK Partili Faruk Köksoy, bugün belediye hizmet binası önünde personel, parti il teşkilatı yöneticileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

30 Mart Yerel Seçimleri’nde, Ardahan Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen AK Partili Faruk Köksoy, bugün belediye hizmet binası önünde personel, parti il teşkilatı yöneticileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Karşılama sırasında, Milli Egemenlik Parkı’nda kurban kesildi. Başkan Köksoy, burada yaptığı konuşmasında, “Seçim sürecini; kardeşlik, dostluk ve huzur içerisinde geçirdik. Bundan dolayı şükrediyoruz. Bu hayvanı da şükür için, kazanın belanın defi için, ayrıca 5 yıl süre içerisinde yapacağımız hizmetlerin hızlı, etkin ve Ardahan’a faydalı olması için kesmeye niyet ettik. Allah niyetimizi kabul etsin.” dedi.

Personel ve vatandaşlar tarafından belediye hizmet binası önünde çiçeklerle karşılanan Köksoy, belediye Yalnızçam salonunda teşekkür konuşması yaptı. Köksoy, “Beş yıl boyunca ak belediyecilik prensibinde temiz bir yönetim sergiledik. Siyasi parti ayrımı yapmaksızın herkese hizmet ettik ve bugünde ak ve temiz oyların sonucunda 5 yıl daha hizmet etmenin niyeti ve samimiyeti içerisindeyiz. Bu anlamda Başta Milletvekilimiz Orhan Atalay, 23. Dönem Milletvekilimiz Saffet Kaya olmak üzere, bize oy veren destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu dönemde Ardahan da yol sorunun kalmayacağını da ifade eden Köksoy, “Ardahan’ın ihtiyacı olan 140 trilyonluk projemiz hazırdır. Bu projeleri hayata geçirmek için bugün görevimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.