Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi kurs kayıtları başladı

Antalya Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi'nde (KONSEM) 2013-2014 yılı birinci dönem kurs kayıtları başladı.

Antalya Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi’nde (KONSEM) 2013-2014 yılı birinci dönem kurs kayıtları başladı. Kursu tamamlayan kursiyerler için katılım belgesi ve milli eğitim onaylı sertifika verilecek.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kayıtların 2 Eylül- 29 Eylül tarihleri arasında, 7 Ekim 2013 pazartesi günü başlayacağını söyledi. Değişik branşlarda verilecek kurslara her yaştan kişinin katılabileceğini belirten Başkan Böcek, aile ekonomisine katkı sağlamak, yeteneğini geliştirmek ya da meslek sahibi olmak isteyen vatandaşlar için bu sene 30 branşta 59 kurs düzenlediklerini duyurdu. Başkan Böcek, vatandaşları kurslara katılmaya davet etti.

Kurslara katılmak isteyenler, kimlik fotokopisi, öğrenim belgesi, kayıt formu ve Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne KONSEM’e müracaat edebilir. Ya da 245 55 25- 259 33 33 nolu telefonu arayarak gerekli bilgiyi alabilir. KONSEM’de düzenlenen kurslar şöyle: İngilizce, Almanca, Rusça, bilgisayar, ofis programları kullanımı, temel bilgisayar okur yazarlığı, bağlama, gitar, piyano, keman, kuaförlük, cilt bakımı, halk oyunları, seramik, guaj-suluboya resim, Türk Sanat Müziği, Tük Halk Müziği, minyatür, tezhip, çocuk bakım elemanı, bale, modern dans, step aerobik, filografi tekniği, dikiş, nakış, ebru, ahşap süsleme ve kitre bebek yapımı.