Korel’in gerçek aşkı Tan Sağtürk

Dizideki "150 bin dolar karşılığında tek gecelik aşk" tartışmasının baş kahramanı Bergüzar Korel'in gerçek aşkı ortaya çıktı.

Adı Halit Ergenç ve Kudret Sabancı ile anılan Korel, ünlü balet Tan Sağtürk’le birlikte… Korel’in, Sağtürk’ten aldığı dans dersi sonrası yakınlaştığı belirtilen çift birlikte de görüntülendi.

Bergüzar Korel’in gerçek aşkı balet Tan Sağtürk

Son zamanlarda adı pek çok aşk dedikodusuna karışan Binbir Gece dizisinin ünlü oyuncusu Bergüzar Korel’in dans dersi aldığı Tan Sağtürk ile ilişkisi olduğu öne sürüldü.

Başrolünü Halit Ergenç ile paylaştığı diziyle yıldızı parlayan Bergüzar Korel, özellikle de “150 bin dolar karşılığında tek gece”nin kahramanı olarak haftalarca konuşuldu. Bu popülaritenin ardından da güzel oyuncunun özel hayatı dikkat çekmeye başladı. Önce, rol arkadaşı Halit Ergenç ile geçmişte sadece birbuçuk ay süren bir aşk yaşadığı ortaya çıktı. Güzel yıldızın adı daha sonra dizinin yönetmeni Kudret Sabancı’yla bile anıldı. Bu asılsız iddianın ardından yaklaşık 10 gün önce, bu kez gece hayatının tanınmış çapkınlarından Murat Aslan ile birlikte olduğukonuşuldu. Oysa Bergüzar Korel hiç kimsenin bilmediği gizli bir aşk yaşıyor. Güzel oyuncu, balet Tan Sağtürk ile bir süredir birlikte… Yaklaşık bir ay önce Nişantaşı’na taşınan Bergüzar Korel, dans dersi almak için soluğu Tan Sağtürk’ün Nişantaşı’ndaki dans stüdyosunda almış. Daha sonra ortak bir arkadaşlarının Nişantaşı Coridor Bar’daki doğum gününde de bir araya gelen ikili, o doğum günü gecesi sonrasında da birlikte olmaya başlamış. Ama Sağtürk ve Korel,aşklarını şimdilik gizli tutmak için büyük bir çaba harcıyor…