Kovalamaca ardından bıçaklama!

KAYSERİ'de 27 yaşındaki Mehmet Özkuzucu ile komşusu 23 yaşındaki Serpil Ercan, Gökhan Selek ve kardeşi Özkan Selek kaçarken otomobilleriyle duvara çarptı.

İki kardeş, Mehmet Özkuzucu’yu kolu ve bacağından bıçak ve silahla yaraladı, Serpil Ercan’ı ise, dövdü. 2 kardeş kaçarken, yaralılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Kocasinan İlçesi Yavuzlar Mahallesi Karadeniz Caddesi’nde oturan Gökhan Selek ile kardeşi Özkan, daha önceden tanıdıkları ve araları açık olan Mehmet Kuzucu’nun kullandığı 38 SR 983 plakalı otomobilindeki yakını Serpil Ercan’ı fark etti. İki kardeş, iddiaya göre, Mehmet ve Serpil’in bulunduğu otomobili, 38 LP 785 plakalı otomobilleriyle kovalamaya başladı. Kovalamaca ardından sıkışan Mehmet Özkuzucu’nun otomobili duvara çarparak durdu. Hasarlı kaza ardından Gökhan ile Özkan Selek, Serpil Ercan’ı döverken Mehmet Özkuzucu’yu kolundan bıçaklayıp, bacağına 1 el ateş etti. Gökhan ile Özkan Selek kaçarken, Mehmet Özkuzucu ile Serpil Ercan ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.