Kozan Barajı’nda kıyı kenar çizgi çalışması

Adana Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü teknik personellerinden İmar İskan ve Kooperatif İşleri Şube Müdürü Metin Yünlüel, Tabiat Varlıklarını Koruma Şube Müdürü Mehmet Tatar, Mimar Tülin Arslan ve Harita Teknikeri Gökhan Ekelik Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ettiler.

Adana Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü teknik personellerinden İmar İskan ve Kooperatif İşleri Şube Müdürü Metin Yünlüel, Tabiat Varlıklarını Koruma Şube Müdürü Mehmet Tatar, Mimar Tülin Arslan ve Harita Teknikeri Gökhan Ekelik Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret ettiler.
Kozan Baraj göleti kıyı kenar çizgisinin belirlenmesi çalışması ile ilgili olarak gerçekleşen ziyarette heyet Başkan Özgan ile Kozan Barajı etrafındaki belirlenecek olan kıyı kenar çizgisi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Sıcak bir ortamda geçen ziyarette Başkan Özgan çalışmaları ve ziyaretlerinden dolayı Adana Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Teknik Personellerine teşekkür ederek birer adet kitap hediye etti.
Başkan Özgan; “Kozan Barajımızda yapılacak olan çalışma ile bu bölgemiz turizm açısından oldukça elverişli hale gelecektir. Bugün Adana Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden gelen arkadaşlarımız da bu çalışmada yer alacaklar. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.