Krause’ye 41 numara ayakkabı

Polaris'in Kahramanmaraş Şubesi açılışına katılan Asuman Krause, söylediği şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Krause bir hayranından da evlilik teklifi aldı.

Manken şarkıcı Asuman Krause, çocukluğunda ayaklarının büyüklüğünden şikayetçi olduğunu ancak bu durumu şimdi önemsemediğini söyledi. Krause adını söylemeyen bir hayranından da evlilik teklifi aldı.

Polaris’in Kahramanmaraş Şubesi açılışına katılan Asuman Krause, söylediği şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Mağazaya gelenlerle sohbet eden Krause’ye kalabalık arasında duran ve adını söylemeyen bir hayranı evlenme teklifinde bulundu. “İçkim, sigaram, kumarım yok, iyi de bir işim var. Benimle evlenir misin?” diye soran hayranına Krause, “Sen çok yakışıklısın, ama bunlar kısmet işi. Bu açılışlar sayesinde oldukça evlenme teklifi alıyorum. Kısmetim oldukça açıldı” dedi.

Daha sonra sahnede ikram edilen ünlü Kahramanmaraş dondurmasını yiyen Krause’ye Polaris Kahramanmaraş Şubesi’nin sahibi Turan Kaptanoğlu, özel imalat 41 numara bir ayakkabıyı hediye etti. Krause, çocukluğunda ayağının büyüklüğünden rahatsızlık duyduğunu belirterek, “Ben nadir insanlardan biriyim.

Kendime, 41 kere maşallah demek istiyorum. Öncelikle, bu kadar büyük ayaklarla buna dahil edilmem kendi adıma sevindirici. Çocukken ve bir süre öncesine kadar ayaklarımın büyük olmasından dolayı çok üzülüyordum. Ancak bu gelişmeler sayesinde şimdi seviniyorum ve çok mutluyum” dedi.

Manken Krause, daha sonra mağazayı gezen hayranlarına bol bol imza dağıttı.